2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja - kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Väike kohvik Nõmmel otsib oma toredasse, töökasse ja sõbralikku tiimi kokk-klienditeenindajat, kes on loov ja kiire ning kellele meeldiks ka küpsetada. Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid piisab ka oskustest ja suurest tahtest. Töö hõlmab kõiki kokatööga ja klienditeenindusega seotud tegevusi. Peab olema tahet ja jõudu õppida ära nii köögitöö, kui ka käpamasinaga kvaliteetkohvi valmistamine.

Ootused kandidaadile

* korrektsus ja täpsus
* puhtusearmastus ja kiirus
* loovus
* armastus ja kirg toiduvalmistamise ning heade maitsete vastu
* pingetaluvus
* enese juhtimisoskus

Kui soovid töötada väikeses meeskonnas, omad enesedistsipliini ja enese juhtimisoskust ja seda normaalsetel kellaegadel 8:00-18:30 ning kõige selle juures veel armastad süüa teha ja klientidega suhelda- võta meiega ühendust- see töökoht on sel juhul just sulle!
Pakume tööd nii osaajaga ja asendusteks näiteks õpilastele/üliõpilastele nädalavahetusetel, kui ka täiskoormust nädala sees.