2023-08-23 14:48:55

Traktorist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Põllu- ja farmitööde tegemine traktorite ja põllumajandusmasinatega.
Masinate korrashoid ja hooldus.
Vajadusel loomade söötmine söödamikseriga ning söötade ettelükkamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

* Sa oled aus, kohusetundlik ja usaldusväärne.
* Sa omad juhilube - B, T kategooria.
* Sa tunned traktorite ja põllumajandusmasinate töö põhimõtteid ja ehitust.
* Sa leiad tehnika väiksemaid rikkeid ja oskad neid kõrvaldada.
* Sa oled paindlik tööaegade suhtes hooajatöödel.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud ametikohal või töötamine põllumajanduses.

Ettevõte pakub

Võimalust töötada uue põllumajandustehnikaga.
Pidevalt arenevat töökeskkonda.
Tööks vajalikke vahendeid ja tööriideid.
Hooajal pakume põllul toitlustust.
Stabiilset ja aastaringset tööd.
Vajadusel pakume elamispinda.

Lisainfo

Kandideerimiseks edasta oma cv koos palgasooviga.
Täiendava info saamiseks palun helista 520 3477 (Egon Jürisson)