Parkimiskontrolör VIP1

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503359

Tööpakkumise number

503359

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kelle ülesandeks on juhendada Cityparki parklates sõidukijuhte, jälgida ja kontrollida parkimisteenuse kasutamise vastavust parklas kehtestatud reeglitele.

Nõudmised kandidaadile

• Hea suhtelmisoskus
• Hea eesti keele oskus
• Väga hea stressitaluvus
• Kõrge kohusetundlikkus
• B-kategooria juhilubade olemasolu

Pakume stabiilset töökeskonda, ühtekuuluvustunnet sõbralikus kollektiivis ning töö sisule vastavat töötasu.

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. november 2017
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2017

Citypark Eesti OÜ, MODUS Group on kiirelt arenev teenindusettevõte, mille põhitegevuseks on parkimisalade ja parkimismajade
opereerimine. Me loome oma tegevustega väärtusahela alates parkimisala kontseptsiooni loomisest ja lõpetades parkimisteenuse kasutajale suunatud
teenindusega.