Klienditeenindaja Maiasmoka kohvikusse

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502940

Tööpakkumise number

502940

Töö kirjeldus

Ootame oma kohviku meeskonda kahte rõõmsameelset klienditeenindajat. Peamiseks ülesandeks on kohviku klientide professionaalne teenindamine eesti ja inglise keeles. Suhtlemisel tuleb kasuks soome ja vene keele oskus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima, kui Sulle on omane:
- siiras, sõbralik ja professionaalne teenindus
- iseseisvus, vastutus- ja kohusetunne
- korrektne ja hoolitsetud välimus
- keelte valdamine
- vähemalt keskharidus või selle omandamine

Tööd saame pakkuda täisealistele kandidaatidele, vanusega alates 18 aastat; kohvikus käideldakse alkohoolseid jooke.

Pakume tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad, kohviku juhataja.
Tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitusi. Töötasu koosneb põhi- ja müügitulemustest sõltuvast tulemustasust.

Töö toimub summeeritud tööaja arvestusega graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel, kell 9.00 - 21.00.

Võtame kandidaatidega ühendust kogu konkursi vältel.

Lisainfo

Asukoht:
Tallinn
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. november 2017
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2017

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd.
AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulub ettevõte Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalev annab tööd ligi 400 inimesele. Maiasmokas on üle 35 töötaja.