Ehituskonstruktsioonide insener

Firma nimi peidetud

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502711

Tööpakkumise number

502711

Töö kirjeldus

• Ehituskonstruktsioonide projekteerimine;
• Arhitekti ja tehnosüsteemide inseneride erialane nõustamine varajastes projekti staadiumites;
• Projektdokumentatsiooni konstruktiivse osa koostamine eel-, põhi- ja tööprojekti staadiumites;
• Erialase seadusandluse, normide, standardite tundmine, valmidus erialaseks täiendõppeks;
• Konstruktiivsete projektiosade juhtimine ja esindamine projektis;
• Suhtlemine ja koostöö tellijatega ja meeskonnaga.

Nõudmised kandidaadile

• Erialane kõrgharidus;
• Projekteerimiskogemus soovituslikult 2 aastat;
• Hea erialase tarkvara kasutamise oskus;
• Hea analüüsivõime ja valmisoleks meeskonnatööks;
• Tulemusele orienteeritus ja korrektsus;
• Hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
• Lojaalsus tööandjale;
• Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
Kasuks tuleb:
• BIM projekteerimise kogemus;
• Kutsetunnistuse olemasolu (või vastavus kutsetunnistuse taotlemisenõuetele);
• Tekla kasutamisoskus.

Ettevõte pakub

• Motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu;
• Eneseteostuse ja arenguvõimalusi, erialaseid koolitusi;
• Sõbralikku, toetavat ja professionaalset meeskonda;
• Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.

Lisainfo

Tööle võimalik asuda Projekt O2 Tallinna või Tartu osakonnas, samuti pakume kaugtöö võimalust.

Küsi lisainfot telefonil 55 403 86.

Asukoht:
Tartu
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2017
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2017

Projekt O2 on ehitusliku projekteerimise ja projektijuhtimise tervikteenust pakkuv ettevõte. Meie bürood asuvad Tartus ja Tallinnas. Projektlahenduste väljatöötamisel peame parima tulemuse saavutamisel oluliseks ettevõttesisest meeskonnatööd ja asjatundlike partnerite kaasamist.