Kaubapaigutaja ametikoht erinevates piirkondades üle terve Tallinna! (väga paindlik graafik)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume pikaajalist lisatöö võimalust hommikupoolikutel kauplustes Tallinna erinevates piirkondades: Kesklinnas, Mustamäel, Lasnamäel, Õismäel ja Põhja-Tallinnas. Vali piirkond, mis on kodule lähemal ja käi tööl kasvõi üks päev nädalas!

Töö sisuks on kaupade laost müügisaali toomine ja riiulitele paigutamine vastavalt meie süsteemile.

Tööpäeva pikkus on orienteeruvalt 5h, kuid see sõltub antud päeva kauba kogusest. Tööpäeva algus on fikseeritud ning enamasti algab kell 6:30, mõnes poes saab alustada ka kell 7:00.

Eelistame kandidaate, kellele sobib käia tööl nädalavahetustel!

Vaata ka lisa meie Facebookis - Humanlink Baltic Eesti või lingilt:

Lisaküsimuste korral saab meiega ühendust e-maili teel cv(at)varumees.ee või +372 53850150

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja aus.
Armastab liikuda ja oskab hinnata meeskonnatööd.
Omab tervisetõendit.

Väga paindlikku töövormi, head koolitust ja korralikku tasu tehtud töö eest!
Võimalust areneda klienditeenindusvaldkonnas!
Sobib hästi lisatööks teise töö kõrvalt.
Töö kõrvalt jääb aega õpinguteks, sportimiseks ja muudeks harrastusteks.

Kombineeri töögraafikud eraelu, teise töö või kooliga ning liitu meie toreda ja tööka meeskonnaga!