2023-08-23 14:48:55

Turundus-ja müügispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Oled unistanud väljakutseid pakkuvast tööst, mis on vaheldusrikas ja võimaldab Sul igapäevaselt tegeleda väga erinevate töölõikudega, pakkudes pidevat arenguvõimalust?

Sa soovid, et Sinu peamisteks ülesanneteks on kavandada ja ellu viia erinevaid turundus- ja müügitoetustegevusi, saavutamaks püstitatud müügieesmärke?

Sinu väljakutseteks on:
»Turundusplaanide koostamine ja elluviimine, turundusmaterjalide koostamine ning tegevuste tulemuslikkuse mõõtmine.
»Veebilehe ja sotsiaalmeedia kanalite haldamine, analüütika.
»Huvitavate postituste ja uudiskirjade koostamine.
»Tõhusate müügikampaaniate korraldamine ja tulemuste analüüs.
»Ägedate sündmuste korraldamine nii Tartu, Pärnu kui ka Kuressaare FitLife’is.
»Uute koostööpartnerite leidmine.

Ootused kandidaadile

»Sul on kõrgharidus või oled seda omandamas, eelistatult turunduse või majanduse erialal.
»Omad turundusalast kogemust ja armastad mõelda „kastist välja“.
»Oled vilunud arvutikasutaja (Word, Excel, kasuks tuleb kujundusprogrammide kasutamise oskus).
»Valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt (kasuks tuleb vene keele oskus).
»Oled ambitsioonikas, iseseisev ja korrektne oma töös.
»Oled loov, näed laia pilti ja oskad äriliselt mõelda.
»Tunned rõõmu meeskonnatööst, suheldes töökaaslaste, koostööpartnerite ja klientidega.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
»Paindliku töögraafikuga tööd.
»Piiramatut treenimisvõimalusi meie spordiklubides.
»Soodustused spordiklubilt ja koostööpartneritelt.
»Toetavat ja inspireerivat meeskonda.
»Liikuvat tööd - töölähetused nii Pärnus kui ka Kuressaares.
»Sportlikku kontorit Eedeni Keskuses.