2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja Assistent Šveitsi ettevõtte Eesti kontorisse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Šveitsi ettevõte, kes soovib leida oma Eesti haru kontorisse RAAMATUPIDAJA ASSISTENTI.
Ettevõtte tegevusvaldkond on hulgi ja jaekaubandus.

NB! Kandideerima on oodatud ka meesterahvad!

LISAINFO:

* Töö asukoht: Tallinna kesklinn
* Töö aeg: täistööaeg
* Katseaeg: 4 kuud
* Töö keel: inglise keel
* Tööleasumise aeg: ASAP

Ootused kandidaadile

RAAMATUPIDAJA ASSISTENDILT ootame:

* Dokumendihalduse kogemust.
* Teadmiseid raamatupidamisest, maksuseadustest, arveldamisest ja regulatsioonidest.
* Õppimisvõimet ja oskust töötada iseseisvalt ja meeskonnas.
* Julget pealehakkamist ja suhtlemisoskust (kirjaliku ja suulist) inglise keeles.
* Teadmised LC (letter of credit), notariaalsetest ja lihtkirjalikest volitustest.
* Suhtlemist Eesti ametkondade ja pankadega.
* Arvutikasutamise oskust kesktasemel, sh. kontoritarkvara (WORD EXCEL), e-post, skype, whatsapp.
* Inglise ja eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel, kasuks tuleb vene ja prantsuse keele oskus.

Ettevõte pakub

RAAMATUPIDAJA ASSISTENDILE pakume:

* Võimalus teha karjääri Šveitsi ettevõtte grupis kogu maailmas.
* Suurepäraseid võimalusi rakendada oma erialaseid oskuseid.
* Koolitusi Eestis ja Šveitsis.
* Võimalust alustada tööd kohe.

Lisainfo

LISAINFO:

Töö asukoht: Tallinna kesklinn
Töö aeg: täistööaeg
Katseaeg: 4 kuud
Töö keel: inglise keel
Tööleasumise aeg: ASAP