2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Alates 4.2 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

• Teletorni külaliste vastuvõtt ja müük kassas
• Külalistega suhtlemine
• Näituse ja ekspositsiooni tutvustamine
• Külaliste sujuva liikumise tagamine
• Suveniiripoe kauba tutvustamine ja müümine, väljapaneku korrashoid
• Laste lõbustamine maskoti kostüümis
• Servakõnni teenuse läbiviimine (giid-instruktor)

Ootused kandidaadile

Vajame oma meeskonda särava silmaga energilisi inimesi, kes teeksid maja külastajasõbralikuks ning aitaksid sel toimida elusa keskkonnana.

Ootame Sind kandideerima, kui Sa oled vähemalt 18. aastane, Sulle meeldib inimestega suhelda, oled julge ja avatud. Oskad väga hästi eesti keelt ja saad suhtlemisega hakkama ka inglise ja vene keeles (lisakeeleoskus tuleb kindlasti kasuks). Lisaks eelnevale oled kiire kohanemis- ja õppimisvõimega, initsiatiivikas ning saad hästi hakkama ka pingelistes olukordades.

Pakume Sulle mitmekülgset ja väljakutseterohket tööd Eesti ühes põnevaimas ja unikaalseimas töökohas, võimalust arendada oma teenindus- ja keeleoskust ning suhelda igapäevaselt nii eesti kui ka rahvusvaheliste klientidega, väljaõpet ja koolitusi, paindlikku graafikut, lisatasu lisateenuste läbiviimise eest ning toredaid ja toetavaid kolleege.