2023-08-23 14:48:55

Autojuht/Taksojuht

CVKeskus.ee klient
600 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Oled töökas, kohusetundlik, aus ja suhtud oma töösse austusega?
Sulle meeldib inimestega suhelda ja autoga sõita? Otsid võimalust teenida lisa?

Pakume võimalust töötada kiirelt arenevas ettevõttes, kus saate ise olla täielikult oma aja peremees ja tööd teha just Teile sobival ajal ning sõltuvalt Teie enda panusest teenida märkimisväärset palka, mille saate kätte iga päeva lõppedes.
Lisaks eelpool nimetatud suurepärastele tingimustele pakume Teile mitmeid võimalusi end ettevõttesiseselt tõestada ja arendada.

Tööülesandeks on sõiduteenuse osutamine, mis tähendab klientide kiiret ning eeskujuliku teenindusega sihtpunkti sõidutamist.

Kõik sõidukid, millega kliente teenindatakse omavad juhuveo tegevusluba, see tähendab sõidukid, millel puuduvad taksotunnused (plafoon, kaubamärgi logod, hinnakiri), kuid mis võivad osutada takso/sõiduteenust ja kasutada ühissõidukirada tänu ühenduse tegevusloale sõitjateveoks.

Autopark koosneb:
Škoda Superb
VW Passat

Kõik sõidukid on diiselmootoriga ning kõik Superbid automaatkastiga. Juhi töö teeme lihtsamaks auto varustusse kuuluva nutiseadmega, mida saab kasutada navigeerimiseks. Tööd jõuavad juhini läbi taksoäpi.

Ootused kandidaadile

Keda ootame kandideerima?

Me ei pea kõige tähtsamaks eelteadmisi ja kogemusi vaid suhtumist, talenti ja kiiret mõtlemist. Sobilik kandidaat eristub eelkõige oma ambitsioonika ja arengule suunatud mõttelaadi poolest. Teda iseloomustab kiire probleemide lahendamise oskus ja soov igas olukorras kliendile parima elamuse ning teenuse pakkumine.

Mida nõuame kandidaadilt?
• Vähemalt 2-aastane autojuhtimise kogemus (sealjuures läbitud B-kat. lõppastme koolitus) ja korrektne käitumine liikluses
• Oskus ja soov olla meeldiv teenindaja ja pakkuda alati kliendile parimat teenust
• Kiire reageerimis- ja otsustamisvõime
• Hea eesti keel

Kasuks tuleb:
• Hea linna tundmine, mis tagab klientide kiire ja turvalise sihtpunkti sõidutamise
• Vene ja inglise keele valdamine algtasemel

Ettevõte pakub

Miks kandideerida meile?

• Võimalus teha tööd litsentseeritud rendiautoga (sõiduk, millel puuduvad taksotunnused nagu plafoon, kaubamärgi logod, hinnakiri)
• Võimalust teenida keskmisest oluliselt suuremat palka, mille saad juba peale IGAT vahetust
• Võimalust olla ise oma aja peremees ja töötada endale sobival ajal, töökoormuse määramine on täielikult enda otsustada
• Meeldivat ja abivalmis töökollektiivi
• Võimalust areneda ettevõttesiseselt
• Alati töökorras ja hooldatud sõidukit
• Tööks vajalike seadmete koolitust
• Kõik sõidukid on varustatud turvavalvega

Lisainfo

Kui teil pole CV'd aga soovite siiski kandideerida, siis palun täitke ära meie kodulehel olev ankeet, mis asub www.taxifeer.ee

*Ei luba kuulutust kopeerida