2023-08-23 14:48:55

Sõidukite käsipesu-/puhastus-/ hooldussalongi töötaja

CVKeskus.ee klient
600 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Tallinna kesklinnas asuv Fineauto otsib oma meeskonda nais- või meesterahvast, kelle tööülesanneteks on nii uute- kui kasutatud sõidukite müügieelne ettevalmistus-, sise-, välispesu/puhastus; sisekeemiline puhastus; sõiduki lõpp siseviimistlus-, vahatamine-, detailing-, jms., kui ka klientidega suhtlemine, töökorraldus, jms.

Ootused kandidaadile

otsime ausat ja energilist nais- või meestöötajat, kes on kohusetundlik, lahtiste kätega, korrektne ning ilma halbade harjumusteta; töös on väga oluline täpsus, kvaliteetne töötulemus ja korrektne suhtlus klientidega. kasuks tuleb vene keele valdamine.

palka vastavalt töötulemustele; tööriietust; kaitsevahendeid; eelneva töökogemuse puudumisel kohapealset väljaõpet; samuti pakume väljaõpet sõiduki hoolduse/puhastuse eriala omandamiseks (sõiduki täispuhastus, kere/salongi hooldus, hoolduse lõppviimistlus, vahatamine, poleerimine, detailing jne.)