Puhastusteenindaja Inglismaale (eelnev töökogemus pole vajalik)

CVKeskus.ee klient
8.81 - 9.1 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on 20 aastase kogemusega kodupuhastusteenuseid pakkuv Suurbritannia ettevõte, kes otsib oma töökasse personali motiveeritud töötajaid. Tööülesanded on eramajade ja korterite puhastus ja koristus Inglismaal.

NB! Eelnev töökogemus pole vajalik, sest tööandja teeb enne tööleasumist Inglismaal kõigiga põhjaliku koolituse.

Sobiv esimeseks töökohaks Inglismaal.

PUHASTUSTEENINDAJA TÖÖÜLESANDED KLIENTIDE KODUDES:

* Majade ja korterite hoolduskoristus.
* Vaipade ja mööbli puhastus.
* Keemiline puhastus.
* Pesupesemine.
* Triikimine.

Ootused kandidaadile

PUHASTUSTEENINDAJALT OOTAME:

* Inglise keelt suhtlustasandil.
* Eesti või mõne muu Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust.
* Julgust suhelda Inglismaal inglise keeles.
* Eelnevat fuusilise töö kogemust ja vastupidavust.
* Kasuks tuleb juhilubade olemasolu.
* Motiveeritust ja tahet töötada Inglismaal.

Ettevõte pakub

PUHASTUSTEENINDAJALE PAKUME:

* Majutust.
* Koolitusi.
* Meeldivat kollektiivi.
* Suurepäraseid boonuseid ja tunnustust.
* Tähtajatut lepingut

PALGAINFO:

* Palgapäev: 1x kuus
* Garanteeritud töötunnid: vähemalt 35 tundi nädalas
* Brutopalk esimesel 3 kuul: £ 7,75 / tunnis (8,81 €/tunnis)
* Brutopalk peale 3 kuud: £ 8,00 / tunnis (9,10 €/tunnis)

Lisainfo

Töö asukoht: Suurbritannia, Oxfordshire. (60 km Londonist)

Töö aeg: Täistööaeg
Katseaeg: 3 kuud
Töö keel: Inglise keel
Tööleasumise aeg: ASAP
Majutuse 1 nädala hind: £ 80 (91 €)
Majutuse liik: Jagatud majutus. Kuni 2 inimest toas.

NB! Võimalik asuda tööle ka paaridel, kellele pakume majutust ja koos töötamise võimalust.

Lisainfo: http://www.freshjob.ee/toootsijale/toopakkumised/puhastusteenindajad-suurbritanniasse/