2023-08-23 14:48:55

Tõstukijuht-laotöötaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• sissetuleva materjali mahalaadimine autodelt, selle kontroll ning ladustamine;
• tootmisprotsesside varustamine detailidega ning valmistatud toodangu äravedu laadimisplatsile;
• toodete ja detailide laadimine autodele;
• lao korrashoid;
• muud erinevad laos vajalikud toimingud.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:
• sul on töökogemus tõstukijuhina (tunnistus) ja kokkupuude laotööga (vähemalt 1 aasta samas ettevõttes);
• sul on tehnilist taipu ja selget mõtlemist ning valmisolekut ise käed külge panna
• oled füüsiliselt heas vormis;
• saad hästi hakkama iseseisva tööga, samas oled koostöövalmis meeskonnaliige;
• suudad tööalaselt suhelda eesti keeles, kasuks tuleb ka mõningane vene keele oskus;
• oled täpne ja korralik

Ettevõte pakub

Pakume sulle:
• stabiilset ja vaheldusrikast tööd;
• pikaajalist töösuhet sõbralikus ja toetavas meeskonnas;
• korralikke töövahendeid ja tööriideid;
• ausat ja konkurentsivõimelist töötasu.

Töökoht asub Leholas ( 5 km Keilast).