2023-08-23 14:48:55

TEENINDAJA BUFFET - RESTORANIS

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda sõbralikku ja töökat inimest, kes muudaks meie klientidel tuju heaks ja hoiaks restorani saalis korda ning seisaks hea selle eest, et kõik toidud oleksid alati ja õigeaegselt olemas.
BEST PIZZA BUFFET SAALITEENINDAJA peamised tööülesanded:
– restorani saali korrashoid ja puhastamine
– valmistoidu piisava olemasolu jälgimine buffet-süsteemis ja tellimuste viimine kööki, kui midagi hakkab otsa saama
– toitude valmimisel nende viimine köögist saali

Töö on kergesti selgeks õpitav ning ei nõua eelnevat suurt kogemust, vajalik on vaid töötahe.

Ootused kandidaadile

Enda meeskonda otsime inimest, kes on:
– viisaka, heatahtliku ja vastutuleliku suhtumisega;
– täpne, kohusetundlik, aus ja usaldusväärne;
– armastab puhtust ja korrektsust;
– on kiire õppimisvõimega, paindlik, hea pingetaluvusega
– oskab eesti keelt

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
– tasuta sooja lõunat
– tööd graafiku alusel (pikk ja lühike nädal süsteem)
– väljaõpet enne tööle asumist
– kokkuhoidvat ja üksteist toetavat meeskonda
– kaasaegset töökeskkonda kesklinnas