2023-08-23 14:48:55

NOORSOOTÖÖTAJA (osaline tööaeg)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Noorsootöötaja ülesandeks on vahetu töö noortega ja noortegruppidega. Noorte arendamine ja nende arenguks sobivate tingimuste loomine. Noorte vahetu kaasamine erinevate tegevuste kavandamisse ja koostööle suunamine. Lisaks on noorsootöötaja võtmetegevuseks noortega usaldusliku suhte loomine ja hoidmine ning noorte omaalgatuse ja vastutuse arendamine. Oluliseks tööülesandeks on võrgustikutöös osalemine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui:
• Omad soovi töötada noortega
• Sul on valmisolek töötada paindliku töögraafiku alusel
Omad väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas
• Omad head arvuti kasutamise oskust (Word, Excel)
Olulised isiksuseomadused on:
• Hea suhtlemisoskus
• Tolerantsus
• Loovus ja algatusvõime
• Tasakaalukus ja pingetaluvus
• Järjekindlus ja vastutustundlikkus
• Juhendamisoskus ja aja planeerimise võime
Kasuks tuleb:
• Kõrgharidust (või keskeri haridust) eelistatult noorsootöö või pedagoogika erialal. Oodatud on aga kandideerima ka sotsiaaltöö, rekreatsiooni, psühholoogia või kultuuri erialal õppinu. Vastav haridus võib olla ka omandamisel
• Eelnev töökogemus noorsootöö valdkonnas
• Autojuhilubade olemasolu
• Projektijuhtimise ja kirjutamise kogemus ja oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• Meeldivat töökeskkonda
• Stabiilset palka
• Erialaseid täiendkoolitusi
• Eneseteostuse võimalusi
• Uusi väljakutseid

Töö asukoht: Alavere küla, Anija Vald
Kandideerimisel esitada sooviavaldus,CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 30. septembriks 2017.
Info 55 615 413