2023-08-23 14:48:55

Kasvatuspedagoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Valgejõe õppekeskus ootab oma laienevasse kollektiivi kasvatuspedagoogi, kes on pühendunud sotsiaalsete oskuste õpetamisel ja nende päevakavaliste tegevustesse integreerimisel rühmapõhisteks ja individuaalseteks rehabiliteerivateks tegevusteks. Kui sa oled loov ja avatud inimene, kes koostöös kooli meeskonnaga märkab ja hindab õpilase arengulisi vajadusi ning toetab õpilase toimetulekut, liitu meiega.

Ootused kandidaadile

Ootame oma kollektiivi pedagoogilise-, sotsiaal- või psühholoogia kompetentsiga loovaid ja meeskonnatööle ning laste arengu toetamisele pühendunud inimesi.

Koolis on loodud kaasaaegne keskkond ja suurepärased töötingimused. Teid ootavad toetavad kolleegid, tugispetsialistid ja arenguks vajalikud koolitused. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus.
Pakume tähtajalist (äraoleva töötaja asendamiseks) ametikohta.

Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 10.10.2017 läbi CV Keskuse.