2023-08-23 14:48:55

Vahetuse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Vahetuse juhi ülesanne on korraldada klientide tellimuste tähtaegne ja kvaliteetne täitmine vastavalt tootmisplaanidele ja sisemistele tööprotsessidele. Ta juhib umbes 20-liikmelise meeskonna tööd, hoolitsedes selle eest, et kõik tööprotsessid kulgeksid tõrgeteta ja ressursid oleksid kasutatud efektiivselt. Vahetuse juht lahendab igapäevatöös tekkivad operatiivsed küsimused.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on varasem inimeste juhtimise kogemus tootmis- või teenindusettevõttest ning suurepärased enesekehtestamisoskused. Ta on hea suhtleja ja planeerija, ühtlasi kõrge stressi- ja pingetaluvusega. Teda iseloomustavad veel tasakaalukus, otsustamisjulgus ja huumorimeele säilimine ka keerulises olukorras. Vajalik on arvutikasutuse ja eesti keele oskus ning eeliseks on suutlikkus vene keeles suhelda.

Pakume omalt poolt tõsist väljakutset ja enesearendamise võimalust ambitsioonikas ja arenevas organisatsioonis, pikaajalist töösuhet, asjatundlikke kolleege ja tööpanusele vastavat tasu.