2023-08-23 14:48:55

Jahutusmehaanik

CVKeskus.ee klient
1500 - 2200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- Külmutus- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus.
- Soojuspumpade paigaldus, remont ja hooldus.
- Tehniliste küsimuste lahendamine.
- Reageerimine väljakutsetele
- Hoolduspäevikute täitmine

- Монтаж, ремонт и обслуживание холодильного и климатического оборудования
- Монтаж, ремонт и обслуживание тепловых насосов
- Реагирование на вызовы, решение технических проблем
- Ведение журналов обслуживания на объектах

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus külma- ja kliimaseadmete paigaldamisega ja remontimisega ( vähemalt 5 aastat)
- eelnev töökogemus soojuspumpseadmete paigaldamisega ja remontimisega (vähemalt 5 aastat)
- tehniline haridus
- organiseerimisoskus
- B-kat autojuhiluba
- tehniline taip, suhtlemisoskus

- опыт работы в сфере холодиьных установок, тепловых насосов и кондиционирования не менее 5 лет
- В категория водительских прав
- Техническая профпригодность

Ettevõte pakub

- kindel ja konkurentsvõimeline töötasu
- erialased täiendkoolitused
- kaasaegsed töötingimused ja töövahendid
- tööauto

Предлагаем:
- рабочий автомобиль, комплект современных инструментов и личного снаряжения
- курсы по профессии
- конкурентоспособную заработную плату