2023-08-23 14:48:55

Rahvusvaheline personalispetsialist.Büroo assistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärkideks on

-uute rahvusvaheliste värbamiskanalite väljaarendamine internetis,sotsiaalmeedias
-värbamisprotsesside läbiviimine
-personalivaldkonnas uute koostööpartnerite leidmine ja suhete loomine
-büroo tegevuse efektiivne korraldamine
-tööintervjuude läbiviimine,andmebaaside loomine ja täiendamine,
-töötajate igapäevaste olmeprobleemidega tegelemine ja töötajate nõustamine tööalastes küsimustes
-töölepingute ning dokumentide vormistamine
-ettevõtte kodulehe täiendamine vene ja inglise keeles(vabad töökohad)

Ootused kandidaadile

-Vene ja Inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
-Eeldame kogemusi tööjõurendi või tööjõu värbamise alal
-Hea suhtlemisoskus ja toimetulek töötajatega

Võid vabalt arendada enda ideid,oskusi ja sul on võimalus areneda koos ettevõttega.
Sind toetab igapäevatöös paindlik,mõistev ja koostöötahteline juhtkond
Pakume korralikule põhipalgale lisaks tulemustest olenevt boonuspalkka
Suhtume positiivselt ning pakume võimalust kui soovid ennast täiendada ametialaste koolitustega
Meie kontori tööd iseloomustab ka paindlik töögraafik