2023-08-23 14:48:55

Sotsiaaltöö spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sotsiaaltöö spetsialist koordineerib rühmapõhiseid ja individuaalseid tegevusi. Kaardistab ning hindab koostöös kooli meeskonnaga õpilase hariduslikke vajadusi ning toetab õpilase arengut.
Pakume ühte tähtajatut ja ühte tähtajalist (äraoleva töötaja asendamiseks) ametikohta.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus või sotsiaalpedagoogi kutse.
Eesti keele oskus kõrgtasemel. Kasuks tuleb võõrkeele (vene keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega.

Nõudmised teadmistele ja oskustele:
* omab teadmisi töövaldkonna reguleerivatest õigusaktidest, hariduskorraldusest ning tugistruktuuridest;
* teab riiklikke nõudeid kasvatus- ja sotsiaalvaldkonnas;
* oskab sõltuvalt õpilase eripärast koondada ja koordineerida vajalikku tugivõrgustiku tööd;
* omab teadmisi õpi- ja arengupsühholoogiast ning mitmekultuurilise arengukeskkonna eripärast;
* oskab suunata grupiprotsesse individuaal- ja rühmatöö meetodil;
* oskab ennast analüüsida ja püstitada arengueesmärke.

Sotsiaaltöö spetsialisti töös on olulised kohanemisvõime, järjekindlus, empaatia, vastutusvõime, eesmärgikindlus, koostöövalmidus, sallivus, kõrge pingetaluvus, algatusvõime, avatus, analüüsioskus.

Koolis on loodud kaasaaegne keskkond ja suurepärased töötingimused. Teid ootavad toetavad kolleegid, tugispetsialistid ja arenguks vajalikud koolitused. Võimalust kaasa rääkida uue koolikultuuri loomisel, mis aitaks suurendada eriliste laste toimetulekuoskust elus

Lisainfo

Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning vastava kvalifikatsiooniga innovaatiline inimene, palun saada oma avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri hiljemalt 03.10.2017 läbi CV Keskuse.