2023-08-23 14:48:55

Büroo assistent-personalispetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma tiimi heatujulist personaliinimest ja ägedat büroojuhti, kellele meeldib oma kaastöötajaid aidata. Oled korrektne eesti- ja vene keele kasutaja, viisaka ja ladusa suhtlemisoskusega. Oled osav tõlketöödes eesti-vene suunal. Sa oled valmis õppima ja end pidevalt täiendama.
Sinu tööks on toetada Express Posti eesmärkide saavutamist – Sinu abiga saavad 480 kolleegi pakkuda meie klientidele veelgi paremaid teenuseid. Sa korraldad ettevõtte asjaajamist, efektiivset info liikumist, kontoritööd ja personaliarvestust.
Inimesed on sinu teema. Sinu vastutada on töösuhete administreerimine, töölepingute sõlmimise, muutmise ja lõpetamise dokumentide vormistamine, personaliarvestus ja -aruandlus, tööandja bränd- ja kommunikatsioon. Lehekandjate esma- ja täiendkoolituse korraldamine. Toetad piirkonnajuhte lehekandjate värbamise koordineerimisel ja administreerimisel. Korraldad töötajate tervise ja heaolu aktiviteete. Koordineerid kõiki Büroo tegevusi.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui sa oled tuttav personalitööga ja kontori töökorraldusega. Sinu jaoks ei ole võõras Töölepinguseadus. Sa oled entusiastlik, kohusetundlik, täpne ja kiire õppimisvõimega. Samas ei heiduta Sind rutiinsed tegevused, mis nõuavad nii iseseisvat mõtlemist kui ka korrektsust. Suudad teha mitut asja korraga. Sinu jaoks on oluline õigeks ajaks kvaliteetselt tehtud töö. Lisaks valdad väga heal tasemel kontoritarkvara ( eriti Excelit). Vajalik on isikliku sõiduauto kasutamise võimalus töösõitudeks ja autojuhiload.

Sind ootab ees muutuv organisatsioon, kes on innukas arenema. Saad ise kujundada oma käekirja ja luua traditsioone. Tööle tulles pakume sulle sisseelamisprogrammi ja praktilist väljaõpet. Meie meeskond on superäge, toetav ja hooliv ning töötasu konkurentsivõimeline. Sul avaneb võimalus viia ellu oma parimad ideed ja rääkida kaasa valdkonna arendamisel. Väärtustame avatud organisatsioonikultuuri, meeskonnatööd, uuendusmeelsust ja julgust vastutada. Lisaks ootab sind tööandja soodustuste pakett ja erinevad ühistegevused. Tööleping on TÄHTAJALINE, lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamine.