2023-08-23 14:48:55

Ostujuht / Mенеджера по закупкам

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• Uute musta ja värvilise metalli tarnijate otsimine, ostuprotsessi organiseerimine ja tarnete õigeaegsuse tagamine;
• Turu ja hindade pidev jälgimine ning analüüs;
• Tarnijate kompetentsuse ja konkurentsivõime hindamine;
• Valitud tarnijatega läbirääkimiste pidamine tarnelepinguni jõudmiseks;
• Lepingute täitmise ja arvete vastavuse kontrollimine;
• Tarnete logistika planeerimine ja korraldamine;
• Andmete süstematiseerimine ja analüüs, aruannete ettevalmistamine.

• Поиск новых поставщиков черного и цветного металла, организация закупки и обеспечение своевременности поставок;
• Непрерывный мониторинг и анализ рынка и цен;
• Оценка компетентности и конкурентоспособности поставщиков;
• Проведение переговоров с поставщиками до заключения договора поставки;
• Контроль за выполнением контрактов и отслеживание платежей;
• Планирование и организация логистики поставок;
• Систематизация и анализ данных, подготовка отчетов.

Ootused kandidaadile

• Eelnevat ostutöö kogemus (soovitavalt metalli valdkonnas);
• Head arusaamist tarneahela protsessidest ja logistikast;
• Eesti ja vene keele oskust väga heal tasemel, kasuks tuleb teiste keelte oskus;
• Algatus- ja otsustusvõimet ning läbirääkimisoskust;
• Väga head analüüsi- ja üldistusvõimet ning suurte infomahtude töötlemise oskust;
• Kohusetundlikkust, korrektsust ja iseseisvust tööülesannete täitmisel.

• Предыдущий опыт работы в сфере закупок (предпочтительно в сфере металла );
• Хорошее понимание процесса поставки и логистики;
• Знание эстонского и русского языков на очень хорошем уровне, знание других языков приветствуется;
• Инициативность и способность принимать решения, умение вести переговоры;
• Аналитические навыки и умения работать с большими объемами информации;
• Ответственность, точность и независимость при выполнение обязанностей.

• Stabiilset töösuhet, mitmekülgset ja eneseteostusvõimalust pakkuvat tööd;
• Kaasaegseid töötingimusi, sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
• Kõiki tööks vajalikke vahendeid ja autokompensatsiooni.

• Стабильные трудовые отношения, разнообразную работу с возможностью самореализации;
• Современные условия труда, дружелюбный коллектив и поддержку коллег;
• Все необходимое для работы и компенсацию автомобиля.