2023-08-23 14:48:55

Laotöötaja - kauba vastuvõtja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

* sissetuleva kauba kaubaautolt mahalaadimine ning selle vastuvõtt
* kauba saatedokumentide vastavuse kontroll
* töö asukohaga Laagris (Urda rongipeatus lähedal, bussitransport Laagri
keskuses)
* võimalik koheselt tööle asuda

Ootused kandidaadile

* soov töötada keskkonnas, kus on oluline olla täpne ja vastutustundlik
* tööülesannete täitmine eeldab iseseisvust
* meeskonna liikmena on oodatud positiivse ellusuhtumise ja avatud
mõtlemisega kandidaadid
* eelduseks hea füüsiline vorm tempokaks tööks
* valmidus töötada vahetustega E-R (07:30-16:00 ja 9:30-18:00)
* kasuks tuleb varasem töökogemus laos ning elektrilise kahveltõstuki
kasutamise oskus
* soov õppida ja omandada uusi oskusi
* eesti keele oskus (vähemalt B1 tasemel)

Ettevõte pakub

* väljaõpe viiakse läbi kohapeal
* töötajatele on loodud kaasaegne töökeskkond ja puhkamise võimalused: pakume kohvi ja teed tasuta, sööklas on võimalik süüa taskukohaste hindadega nii hommiku- kui lõunasööki ja õhtuoodet ning on võimalik kaasatoodud toitu säilitada ja soojendada
* võimaldame töötajatele 25.- eur suurust igakuist sporditoetust, osalemist erinevatel ühisüritustel ja saada osa ettevõtte traditsioonidest
* tasuta parkimise võimalus