2023-08-23 14:48:55

Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Alates 415 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuse Narva teeninduspiirkonna klientide nõustamine; koostöö erinevate organisatsioonide ja ametkondadega (KOV, PPA, Töötukassa, jne); suhtlemine kriminaalhooldajate, kohtutäituritega; vajaliku dokumentatsiooni täitmine, avalduste koostamine; klientide juhendamine ametiasutustes; meeskonnatöös osalemine

Ootused kandidaadile

* rakenduslik kõrgharidus sotsiaaltöö erialal;
* sotsiaaltöö valdkonda puudutavate õigusaktide tundmine; hea suhtlemisoskus, s.h kuulamisoskus; enesekehtestamisoskus; meeskonnatööoskus; konfliktide lahendamise oskus; empaativõime, tasakaalukus, hea pingetaluvus ja kohanemisvõime, kohuse- ja vastutustunne

Ettevõte pakub

* tööd tulemusele orienteeritud meeskonnas;
* võimalust erialase kogemuse saamiseks ja enesetäiendamiseks;
* võimalust oma teadmisi ja oskusi kasutada nii klientide paremaks teenindamiseks kui ka teenuse edasiarendamiseks.

Lisainfo

Tööd pakume sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuse Ida-Viru teeninduspiirkonnas (Narvas).
Töö venekeelse klientuuriga, mistõttu on väga vajalik vene keele oskus nii kõnes kui kirjas. Samas vajalik ka riigikeele oskus tööks vajalikul määral.
Ootame spetsialisti, kes sulanduks kiiresti meeskonda ning aitaks sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsiooniteenuse arendamisele nõu ja jõuga kaasa.