2023-08-23 14:48:55

Psühholoog

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

* sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuse Ida-Viru teeninduspiirkonna klientide psühholoogiline nõustamine;
* psühholoogiliste treeningute läbiviimine; nõustamiste ja psühhoteraapiate kohta käiva dokumentatsiooni täitmine;
* klientide pereliikmete nõustamine tervenemist puudutavates küsimustes;
* aktiivne osalemine teenuse arendustöös.

Ootused kandidaadile

* bakalaureusekraad (või magistrikraad) psühholoogia erialal;
- riskirühmadega töötamise kogemus;
* hea vene ja eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
* riigikeele oskus tööks vajalikul määral;
* meeskonnatööoskus, organiseerimisvõime, analüüsi- ja algatusvõime;
* kohusetunne, vastutustunne, pingetaluvus, kliendile orienteeritus.

Ettevõte pakub

* tööd tulemusele orienteeritud meeskonnas;
* võimalust osaleda Eestis ainulaadse teenuse kujundamisel;
* võimalust erialase kogemuse saamiseks ja enesetäiendamiseks;
* võimalust oma teadmisi ja oskusi kasutada nii klientide paremaks teenindamiseks kui ka teenuse edasiarendamiseks.

Lisainfo

Tööd pakume sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsioonikeskuse Ida-Viru teeninduspiirkonnas.
Töö venekeelse venekeelse klientuuriga, mistõttu tulemusliku psühholoogilise abi andmiseks on väga vajalik vene keele oskus nii kõnes kui kirjas. Samas vajalik ka riigikeele oskus tööks vajalikul määral.
Ootame spetsialisti, kes sulanduks kiiresti meeskonda ning aitaks sõltuvushaigete ravi- ja rehabilitatsiooniteenuse arendamisele nõu ja jõuga kaasa.