2023-08-23 14:48:55

Teenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Külastajate teenindamine lauas (sh laudade koristamine), baaritöö (jookide valmistamine ja serveerimine), ettevalmistustööd järgmiseks päevaks.

Töö on graafiku alusel vahetustega, sh tööaeg nädalavahetustel ja õhtusel ajal.

Töötasu sõltub töötatud tundidest ning sisaldab müügiprotsenti. Jõuame palga osas kindlasti kokkuleppele.

Ootused kandidaadile

Aktiivsus ja positiivne ellusuhtumine on omadused, mis sel töökohal kasuks tulevad. Peaks oskama ka eesti keelt suhtlustasemel.

Kandideerimisel tuleb kasuks vene keele oskus, eelnev teeninduskogemus.

Pakume ametlikku ja ausat töötasu ning tasuta elukohta Rakvere linnas. Tegemist on kindlasti ühte rutiinivabama ja vaheldusrikkama töökohaga Lääne-Virumaal väga toredas ja sõbralikus kollektiivis. Võimalus on töötada nii baaris, restos päevasel ajal kui ka õhtuti teha tööd baarmeni/baaridaamina, müüa kassas pileteid õhtustele üritustele. Õpetame sind kohapeal töö käigus nii et, võta meiega kindlasti ühendust ka siis kui sinu töötahe on suurem kui kogemustepagas.