2023-08-23 14:48:55

Farmijuhataja

CVKeskus.ee klient
1200 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Farmijuhataja põhiliseks tööülesandeks on:
* piimafarmi töö sujuv ja edukas korraldamine;
* 6-liikmelise meeskonna efektiivne tööle rakendamine ja tulemuslik juhtimne,
vajadusel töötajate oskuste hindamine ja täiendkoolitusteks ettepanekute
tegemine;
* loomakasvatuse dokumentatsiooni koostamine ja aruandluse pidamine;
* loomade ülevaatus ja kontroll sujuvaks koostööks veterinaararstiga.

Ootused kandidaadile

Ootamie sind oma meeskonda kui:
* Sulle meeldivad loomad ja omad loomakasvatuse haridust ja teadmisi
piimaveiste kasvatamisest;
* Sul on väga hea organiseerimise -ja koostööoskus;
* suudad hästi taluda pingelisi olukordi, konflikte maandada või vältida;
* räägid eesti keelt.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* kaasaegseid töötingimusi ja ametiautot (või autokompensatsiooni);
* oskustele ja tulemustele vastavat töötasu;
* vajadusel väljaõpe kohapeal omaala spetsialisti kaasabil;
* kõik vajalikud töövahendid ja vajadusel elamispinna nii sulle kui sinu perele;
* meeldivat motivatsioonipaketti tulemusliku töö eest.