2023-08-23 14:48:55

Puhastusteenindaja Baltic Beds Apartments

CVKeskus.ee klient
3.5 - 4.5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Me otsime enda meeskonda sõbralikke, töökaid ja professionaalseid puhastusteenindajaid. Kasuks tuleb varasem töökogemus puhastusteenindajana.

- Koristada on vaja kortereid kesklinnas ja vanalinnas.
- Võimalus töötada paidliku töögraafiku alusel ja osalise tööajaga.
- Töö toimub ka nädalavahetustel ja graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- Sobiv kandidaat peab jälgima tööülesannete listi, et tagada korteri korrashoid
- Korterisse saabudes on vaja hakata puhastusteenindaja iseseisvalt koristama
- Puhastusteenindaja ülesandeks on veel voodipesude ja saunalinade kokku panemine
- Puhastusteenindaja saab iga nädal uue graafiku
- Inglise keele oskus
- Sobiv kandidaat peab kinnipidama tähtaegadest ning olema töökas ja pühendunud
- Sobiv kandidaat suudab töötatada iseseisvalt ja peab kinni tähtaegadest
- Sobiv kandidaat peab vajadusel näitama üles initsiatiivi ja töötama enesekindlat ja kiiresti
- Sobival kandidaadil peavad olema kõrged standardid ja hea tööeetika
- Võimalus alustada tööga koheselt
- Eelnev kogemus sarnasel töökohal on nõutud!

Me pakume töökohta põhiliselt osalise tööajaga puhastusteenindajatele.
Kõik tööks vajalikud koristustarbed on olemas igas korteris.

Lisainfo

Väga paindlik töö aeg!
Võimalik kohe alustada!