2023-08-23 14:48:55

Hooldusnõunik / kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
1000 - 1600 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on autohoodluse ja kergema remonditöö korraldamine meie Tallinna töökojas. Selleks tuleb Sul aktiivselt suhelda nii tööde vastuvõtmisel kui ka pakkumiste/arvete väljastamisel meie klientidega. Seega eeldame väga head eesti keele oskult ja võimet ka kliente vene keeles teenindada. Kindlasti tuleb kasuks suhtlustasandil inglise keele oskus.
Ära muretse, automaatkäigukastide alased teadmised omanda Sa kohapeal ja varasemaid eelteadmisi me sellel alal ei eelda.

Ootused kandidaadile

Lisaks keelesokusele on vajalik ka isiksuseomadused, mis võimaldavad Sul suurepärast klienditeenindust pakkuda. Pealehakkamine ja võime erinevates olukordades lahendusi leida ning rahulikuks jääda, on eelduseks selles ametis töötamisel.
Igapäevases töös on vajalik ka B kategooria juhtimisõigus ning tehniline taip. Seega eeldame, et Sul on varasem töökogemus analoogses valdkonnas või väga tugevalt põhjendatud ja motiveeritud soov uuel erialal alustada.

Meie juures töötades saad automaatkäigukastide valdkonnas tugevaks spetsialistiks Eestis. Tulevikus on Sul võimalus rakendada enda potensiaali muudes valdkondades meie ettevõttes.
Saad osa ühistest meeskonna väljasõitudest ja üritustest.