2023-08-23 14:48:55

Puusepp

CVKeskus.ee klient
14 - 19 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd puuseppadele Soomes. Töö asukoht on Turku piirkonnas (160km Helsingist). Tööülesanne on puuseppa tööd, Salungite ehitus, armeerimine, elementide paigaldus ja elementide ehitus. Tööl on võimalik saada pikkajalist tööd/tähtajatut tööd! Induktsioon sisaldub tööle.

Ootused kandidaadile

- erialast töökogemust ehitusvaldkonnast 3 aastat
- korrektset tööaegade täitmist
- oskust töötada iseseisvalt

Kasuks tuleb:
- erialane haridus
- Eelnev töökogemus Soomes
- kehtiv Soome tööohutuskaart
- juhiload ja isikliku auto kasutamise võimalus
- elektri käsitööriistade olemasolu (aku- ja löökttrell, järkamisaag jne...)

Kandideerimiseks täida ankeet CVKESKUS või BOLT.WORKS: https://www.bolt.works/et/vabad-tookohad

Ettevõte pakub

- Soome palk kogemuse järgi
- kompensatsioon oma tööriistade kasutamise eest
- transpordi komp. elukoha ja objekti vahel
- tööriided ja nõutavad ohutusvahendid
- sobivusel pikaajalist töösuhet
- stabiilset ja kindlat tööandjat
- palk vastavalt Soomes kehtivatele seadustele ja kollektiivlepingutele (TES)
- võimalus ettevõtte kaudu üürida elamist

Christian Kivistö +358 40 480 5020
Tornimäe 5, 10145 Tallinn (2. korrus)
Bolt.Works Oy Eesti