2023-08-23 14:48:55

Turundusassistent

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Pakume tööd säravale, ettevõtlikule ning teotahtelisele turundusassistendile, kelle eesmärgiks on kavandada ning ellu viia turundus- ja müügitoetustegevusi erinevate brändide arendamiseks ja müükide kasvatamiseks ning juhtida ettevõtte suhtekorraldust.

Peamised tööülesanded on:
• turundusplaani ja -eelarve koostamine ning realiseerimine;
• turundus- ja müügitoetusalaste tegevuste elluviimine ja koordineerimine vastavalt turundusplaanile ja eelarvele;
• turu- ja müügiuuringute teostamine ja analüüs;
• reklaamtegevuste kavandamine, korraldamine ja tulemuste analüüs;
• erinevate turundusprojektide koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Eelnev vähemalt 1. aasta pikkune turundus- või reklaamialane töökogemus jaekabanduses.

Orienteerud hästi tänastes digitaal- ja sotsiaalmeediakanalites ning kujundusprogrammides, saad hakkama lihtsamate kujundustöödega, valdad eesti keelt ning oskad põnevalt kirjutada, tunned end hästi ka inglise ja vene keelses suhtluses, omad või omandad kõrgharidust.
Huvi moe ja riidekaupade vastu.
Suurepärane meeskonnas töötaja.

Kasuks tulevad turundus-,suhtekorraldus- või ärialane kõrgharidus ning tegevusvaldkonnaga kursisolek.

Ettevõte pakub

• Stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes
• Huvitavat, suhtlemisrikast ja väljakutset pakkuvat tööd
• Võimalust end arendada
• Toredat meeskonda
• Omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Täpne tööleasumise aeg lepitakse kokku täiendavalt. Vastame vaid valitud kandidaatidele.

NB! Kandideerimiseks saatke palun oma CV koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga CV Keskuse portaali kaudu!