2023-08-23 14:48:55

Eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
1560 - 1770 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- Ehituseelarvete koostamine (peatöövõtt)
- Eelarvestusjuhile eelarve esitlemine
- Eelarve vormistamine hinnapakkumiseks peale eelarvestusjuhi ülevaatust

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus eelarvestajana minimaalselt 3 aastat (v.a teedeehitus, eriosad, trassid)
-Kasuks tuleb, ei ole kohustuslik töökogemus peatöövõtu ettevõttes eelarvestajana
- Autocad, Excel kasutusoskus eelarvestamise tasemel
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;
- Hea eesti keele oskus;

Ettevõte pakub

- Heal tasemel põhipalka
- Kaasaegne kontor Kristiines
- Kaasaegseid töövahendeid
- Võimalust ettevõttes öelda sõna kaasa
- Stabiilset töökohta
- Enesetäiendamise võimalusi (kõik koolitused, mis arendavad eelarvestamise tööd on ettevõtte poolt lubatud ja tasutud)

Palgaarvestus töökogemuse põhjal:
- 5 aastat ja enam töökogemust peatöövõtu või üldehitusega tegelevas ettevõttes eelarvestajana töötasu 1770 EUR bruto

- 3 aastat või vähem töökogemust peatöövõtu või üldehitusega tegelevas ettevõttes eelarvestajana töötasu 1560 EUR bruto

Palga osas läbirääkimistele avatud. Kogemus ja jõudlus on tingmärgid töö ja palga suhtes.

Lisainfo

Eelarvestaja ja hinnapakkumiste eest vastutav juhatuse liige teevad koostööd hinnapakkumise ajal ja hinnapakkumise saatmise eel. Pakume võimalust osaliselt teha tööd ka kontorist eemal, kui on selleks soov ja see ei mõjuta töö tulemusi.