2023-08-23 14:48:55

Tootmise planeerija

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude kasvuga ootame meeskonnaga liituma professionaalselt TOOTMISE PLANEERIJAT, kelle põhiülesanneteks on erinevate tootmisüksuste tootmise planeerimine, sh planeerimiseks vajalike arvutuste tegemine, prioriteetide määratlemine; laovarude planeerimine; aktiivne osalemine S&OP (Sales&Opeartion Planning) protsessis; tootmise põhitingimuste (tootmismaatriks) ajakohastamine; tarnekindluse analüüs.

Planeerija vahetuks juhiks on juhtiv tootmise planeerija ja lähimateks kaastöötajateks on müügiplaneerija (demand planner), tootmisjuht, laojuht, tootmisüksuste juhid, ostuosakond.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
- kõrgharidust, eelistatud valdkonnad: matemaatika, ökonoomika, infotöötlus või majandus
- vähemalt 2-aastast töökogemust tootmisettevõttes planeerijana või tootmisvaldkonna analüütikuna
- väga heal tasemele Exceli oskust, mis hõlmab funktsioonide loomise ja kasutamise oskust ning valemite auditeerimist ja jälitamist. Soovitav SQL päringute tegemise oskus ning Scala kasutuskogemus
- vajalikeks isikuomadusteks on analüüsivõime, süsteemsus ja täpsus.

Pakume vastutusrikast tööd Eesti kõige mainekama kaubamärgiga ettevõttes, arenemisvõimalust rahvusvahelises organisatsioonis ning asjakohast kompensatsioonipaketti.
Tööle (ja koju) sõitmiseks saab kasutada ettevõtte poolt renditud busse, mis väljuvad kesklinnast ja Lasnamäelt.

Väljavõte soodustustest, mida Kalev oma töötajatele pakub:

- toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
- ettevõtte spordisaali kasutamine ja tervisespordiüritustel osalemiste toetamine
- Orkla aktsiate ostmine 1xaastas olulise allahindlusega - viimastel aastatel -30%, mille eest on võimalus tasuda järgmise aasta jooksul osade kaupa töötasust mahaarvamisega.
- uute toodete degusteerimine
- bensiinikaardi soodustused jne.

Kandideerida on võimalik CV Keskuse vahendusel või saates oma CV ja sooviavalduse märksõnaga "Tootmise planeerija" kuni 22.augustini 2017 aadressile kandidaat(ät)kalev.eu

Lisainfo

Lisainfo konkursi korralduslikes küsimustes telefonil 6877 738.