2023-08-23 14:48:55

Personalijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

• klienditeenindajate väljaõppe ja teenindustaseme järjepidev kontroll
• kaupluste personali teeninduse jälgimine ning parandamine
• personalidokumentide koostamine ja haldamine;
• klienditeenindajate tööülesannete korrektse täitmise ja kohusetundliku töösse suhtumise eest vastutamine
• klienditeenindajate kandidaatide intervjueerimine ja värbamine
• erinevate kaupluste igapäeva töögraafikute koostamine ja juhtimine
• oskus leida kiirelt lahendusi personalitööd puudutavates küsimustes
• võime ja oskus personaliprobleeme lahendada

Ootused kandidaadile

• väga head administratiivsed oskused
• eelnev töökogemus jaekaubanduse kaupluste töö juhtimise alal
• vähemalt 1. aastane kogemus personali töögraafikutega töötamise alal
• oskus üheaegselt mitmesuguste ülesannetega toime tulla (multitasking skill)
• väga hea planeerimis- ja suhtlemisoskus
• initsiatiiv ja tahtmine oma töövaldkonda edasi arendada ning panustada ettevõtte eesmärkide saavutamisse;
• oled iseseisev, täpne ja põhjalik ning valmis palju õppima;

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:
• huvitavat tööd edukalt arenevas ettevõttes;
• arenguvõimalust;
• konkurentsivõimelist töötasu;

Võtame ühendust ainult sobivate kandidaatidega!