2023-08-23 14:48:55

Inspireeriv Õpetaja - Kasvataja (1200€ neto )

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Töö eraisiku juures, ametlik töö.
Osata luua lapsega usaldusväärne üksteist mõistev suhe (10a terve vene keelne tüdruk).
Olla kursis lapse arenguga erinevatel eluetappidel, olles inspireerivaks ja toetavaks eeskujuks lapsele.
Õpetada lapsele elementaarset suhtlemiseks vajaminevat eesti keelt ( läbi tavapäraste eluliste toimingute )
Teha teatuid kooli kodutöid koos lapsega. Peamine aine aga on eesti keele tundideks lapse ettevalmistamine.
Leida ja märgata ning suunata last tema õigele teele, tema tegelike huvide suunas. Lapsel on kunsti vastu huvi, käsitöö huvi.
Püsivuse arendamine ehk aidata lõpetada lapsel ettevõetud tegevust.
Lapse toomine koolist koju ( aegajalt huviringi ja ka trenni viimine )
Lapsele kodus kerge vahepala pakkumine.
Käija lapsega nt muuseumites koos, tegeleda koos eneseväljenduslike hobidega, meisterdada koos.
Hoolitseda lapse heaolu eest.

Ootused kandidaadile

Eeliseks on Kunstiharidus; Psühholoogia haridus või pedagoogilise hariduse olemasolu. ( Kuid lõpuks oleneb kõik teie isiksusest ja huvidest )
Korrektne eesti keele oskus ( emakeeleks eesti keel )
Vene keele oskus heal tasemel.
Vähemalt 7-aastat praktilise töö kogemust noortega koolis, ülikoolis.
Väga oluline on olla loova mõtlemisega, motiveeriv, innustav, kannatlik, kes sooviks seletada kõike lapse ümber toimuvat eesti keeles, et arendada elementaarseks suhtlemiseks vajaminevat eesti keelt, luua laiem maailma nägemus.
Kohusetundlikkus.
Valmisolek töötada omavahel paika pandud graafiku alusel.
Eri-olukordades hommikul, õhtul, hilisõhtul ja nädalavahetustel.
Valmisolek töötada ka ametlikel riiklikel pühadel ja kooli vaheaegadel ( s.t kooli ajal septembrist - maini )
Töö sobib ka vanemale naisterahvale.
NB! Mitte suitsetaja
Tervislikest eluviisidest lugupidamine.
(Ootame kandidaate alates 30-ndast eluaastast - noorematel palun mitte avaldust saata)

Ettevõte pakub

Ametlikku töökohta ehk sotsiaalkindlustuse garanteerimine
Töötasu 1200€ kuus, neto ( s.t. kätte )
Tööd 125 tundi kuus keskmiselt.
5 nädalat puhkust aastas
Tööpäevad jaotatuna 5 päevale nädalas s.h 3x kuus laupäev või pühapäev, (nädalalõpu päevadel ainult septembrist - mai lõpuni ehk kooli ajal)
Tööaeg enamjaolt tööpäevadel E-R 13:00-19:00; L või P 11:00-17:00 (kooli ajal)
Suvekuudel tööpäevad valdavalt E-R-ni ja alguseaeg varasem.
Töökoht asub Tallinnas, kesklinnas (Stockmanni kaubamaja kõrval)
NB! Pakkuda tööd inimesele, kes tegeleks ainult meie pere lapsega
( s.t ametliku lepingu sõlmimisel oleks teil keeld töötada teises kollektiivis, ettevõttes )
Pakume igati teiega arvestavat koostööd ja kokkuleppeid.
Sobivusel pakkuda aastateks tööd