2023-08-23 14:48:55

Kinnisvaramaakler

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Skanton Kinnisvara ootab oma Tallinna ja Tartu meeskonnaga liituma särasilmset, positiivsusest ja ideedest pakatavat inimest, kes väärtustab esmaklassilist teenindust ning keda motiveerivad tulemused ja püsivad kliendisuhted.

Põhilised tööülesanded:

- Klientide sõbralik ja asjatundlik teenindamine
- Kinnisvaraturu tundmine ja aktiivne suhtlus klientidega
- Läbirääkimiste pidamine ja pakkumiste edastamine
- Objektide müügi ja üüri korraldamine

Ootused kandidaadile

Ootame enda meeskonnaga liituma inimest, kellel on eelnev töökogemus kinnisvaramaaklerina või praktiline kogemus kinnisvara valdkonnast.
Kasuks tuleb leidlikkus ja motiveeritus, võime kuulata ja välja selgitada klientide vajadusi ning aktiivne eluhoiak.
Peaksid olema hea enesedistsipliini ja pingetaluvusega, orienteeritud meeskonnatööle, omama B-kategooria juhilubasid ja isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalust.
Oluline on võõrkeelte oskus ja iseseisev mõtlemine.

Skanton Kinnisvara pakub konkurentidest paremat tulemustasu + boonuseid, paindlikku aja planeerimist ja mugavat kontorit, sõbralikku ja toetavat meeskonda ning koolitusi ja meeskonnaüritusi.