2023-08-23 14:48:55

Ehitaja

CVKeskus.ee klient
11 - 15 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Oleme Soome ehitusala renditööjõuga tegelev ettevõte. Otsime pidevalt oma klientide vajadustele vastavaid, kogemustega ja usaldusväärseid töötajaid erinevatele objektidele kogu Soomes. Pakume Ehitusliidu nõuetele vastavat palka ja kõik seaduslikud maksud ning hüvitised. Aitame majutuse organiseerimise ja tööriistade hankimisega.

Otsime lähiajal tööd alustavatele objektidele töötajaid:

Vaheseina ja ripplae paigaldajaid
Masindasandajaid ( pritsmasinad, maalritööd)
Krohvijaid
Maalreid
Plaatijaid
Armeerijaid
Betoonelementide valmistajaid.
Keevitajaid
IV paigaldajaid
Müürijaid.

Ootused kandidaadile

Töötajatelt eeldame soome keele oskust, professionaalset suhtumist töösse ning valmidust liikuda erinevate objektide vahel. Töötajatel peab olema kehtiv tööohutuskaart, Soome isikukood ning maksunumber.

Omalt pool tagame töötajatele kõik kaasaegsed ja kohustuslikud töö- ja tööohtusvahendid.
Konkurentsivõimelist palka.
Stabiilset tööd.
Vajadusel aitame majutusega.

Lisainfo
Parema ja kiirema ühenduse saamiseks on hea kui külastate meie kodulehte ja täidate tööankeedi (Työhakemus).