2023-08-23 14:48:55

Muusikakooli direktor

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Haapsalu Linnavalitsus kuulutab välja konkursi
Haapsalu C.Kreegi nim. Muusikakooli DIREKTORI leidmiseks.

Koolijuhi ülesandeks on tagada kooli tulemuslik toimimine ja areng koostöös kooli õppenõukogu, hoolekogu ning koolipidajaga.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et tulevane koolijuht:
• on innovaatiline ja loov ning omab julgeid visioone kooli arendamiseks
• omab kõrgharidust (võib olla omandamisel)
• omab juhtimiskompetentse organisatsiooni arengu juhtimise, õpikeskkonna kujundamise ning personalijuhtimise valdkonnas
• omab võimekust eelarvelise asutuse juhtimiseks
• on õpi - ja otsustusvõimeline, hea planeerimis- ja analüüsioskusega
• on väga hea suhtlemis-, koostöö – ja esinemisoskusega

Kasuks tuleb võõrkeelte oskus, hea arvuti kasutamise oskus ja mõne muusikainstrumendi valdamine.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• võimalust ellu viia uusi arenguid kooli edukaks toimimiseks
• huvitavat ja arendavat tööd professionaalses, ühtehoidvas meeskonnas
• motiveerivat töötasu ja pikka põhipuhkust
• ametialast täiendõpet

Lisainfo

Sooviavaldus koos motivatsioonikirjelduse ja palgasooviga, CV ja väljavõte haridust tõendavast dokumendist ning nägemus Haapsalu C.Kreegi nim. Muusikakooli arengust saata hiljemalt 30. juuliks 2017 e-posti aadressile hlv(at)haapsalulv.ee.

Lisainfo: aselinnapea Liina Põld, tel 5240318