2023-08-23 14:48:55

LIHATOODETE TEHNOLOOG-TOOTEARENDAJA

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk:
Ettevõtte tehnoloogilise protsessi jälgimine ja tootearendusega seotud tööde läbiviimine.

Tööülesanded:
• Uute toodete väljatöötamine ja nende tootmisesse juurutamine.
• Olemasolevate toodete järjepidev täiendamine ja kvaliteedi tagamine.
• Uute tehnoloogiliste protsesside väljatöötamiseks ettepanekute tegemine peatehnoloogile.
• Retseptuuride alusel tootmis- ja tehnoloogiliste protsesside kontroll.
• Tootmises kasutuses olevate materjalide õige kasutamise kontroll ning vajadusel normeerimine.
• Osakondades kasutuses oleva tooraine ja valmistoodangu väljatulekute kontroll.
• Lihatööstuse märgistusalane kontroll ja täienduste sisseviimine ettevõttes.
• Tööohutusalane järelevalve, süstemaatiline sisekontroll, ettepanekute tegemine ohutusjuhendite täiustamiseks ja ajakohastamiseks, puuduste
esinemisel nende likvideerimine vastavalt kehtivale seadusandlusele.

Ootused kandidaadile

• Erialane kesk- või kõrgharidus (toiduainete tehnoloogia).
• Erialase EV seadusandluse ja EL õigusaktide tundmine.
• Hea suhtlemisoskus, oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas.
• Oskus ideid genereerida (vajalik ennekõike tootearenduse osas).
• Kohusetundlik, täpne, hea pingetaluvus, kiire õppimisvõimega.
• Usaldusväärne, korrektne, sõbralik ja viisakas.
• Arvuti kasutamise ja tööks vajamineva tarkvara kasutamise oskus.
• Eesti ja inglise keel kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene ja soome keele oskus.

Ettevõte pakub

• Tööd stabiilses ja arenevas ettevõttes
• Konkurentsivõimelist töötasu
• Ühisüritusi
• Motivatsioonipaketti, kindlustust

Lisainfo

Töökoht Kuressaares, vajadusel pakume tuge elamispinna otsimisel.