2023-08-23 14:48:55

Paigaldaja-laomees

CVKeskus.ee klient
Alates 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded:

Vaba aja korraldamisele suunatud inventari transport, paigaldus ja hooldustööd ning lao korrashoid.

Töö graafiku alusel, võimalus töötada ka põhitöö kõrvalt või nädalavahetustel. Töökoht asub Tallinnas, kliendid ootavad meid üle Eesti.

Tööga seotud väljaõpe on võimalik läbi viia kohapeal, tööle asudes.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

Täpsus ja kohusetundlikkus - et kliendid meiega arvestada saaksid
Viisakus - et klientidel oleks meiega meeldiv suhelda
Füüsilise töö võimekus - et meie tooted ja teenused jõuaksid klientideni
Eesti keele oskus - et mõistaksime üksteist

Oleks soovitav: B Kategooria juhilubade olemasolu, lastega suhtlemise kogemus ja ühe võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

abivalmis meeskond - meid on vähe ja me hoiame kokku
paindlikku tööaega - rõõmus ja puhanud töötaja on hea töötaja
tänapäevast töökeskkonda - korras tagala on iga eduka ettevõtte nurgakivi
töötulemustele vastavat ergutuspaketti - kui kõht täis ja vaim värske, on töötaja õnnelik ja motiveeritud