Ida-Virumaa Piirkonna Juht ( Руководитель отдела Ида-Вирумаа)

CVKeskus.ee klient
800 - 1800 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

• bürootöö igapäevase asjaajamise ja informatsiooni liikumise organiseerimine;
• igapäevane kontori korrashoid ja töö efektiivne korraldamine;
• dokumendihaldus- ja arhiivisüsteemi korrasoleku tagamine ja arendus;
• juhatuse ja nõukogu töö assisteerimine;
• müügitöö assisteerimine
* kliendibaasi arendamine
• автоматизации ежедневных операций и движения информации в организации;
• ежедневное обеспечение эффективной работы организации;
• управление документами
• обеспечение продаж
* развитие клиентской базы

Ootused kandidaadile

• ametikohale vastav kutseharidus või kõrgharidus (soovitavalt tehniline või majandus)
• eelnev müügi töökogemus
• teadmised dokumendihaldusest.
• väga hea arvutikasutamisoskus kontoritarkvaraga töötamisel (MS Word, Excel, Outlook);
• täpsus ja korrektsus;
• kohusetundlik suhtumine tööülesannetesse;
• valmidus meeskonnatööks
Kasuks tuleb:
• vene ja inglise keele oskus;
• teadmised riigihangete pakkumiste koostamisest;
• autojuhilubade olemasolu
* müügi töö kogemus
• на должность соответствующее профессиональное образование или высшее образование (желательно техническое или экономика)
• опыт продаж, опыт работы
• знание документов.
• очень хорошее знание компьютера (MS Word, Excel, Outlook);
• точность и корректность;
• добросовестное отношение к работе
• готовность к работе в коллективе
Пригодится:
• знание русского и английского языка;
• знание государственных закупок, в составлении предложений;
• наличие прав
* опыт работы в продажах

Ettevõte pakub

• huvitavat ning mitmekülgset tööd;
• motiveerivat töötasu;
• häid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi;
• enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi
• интересную и разностороннюю работу;
• мотивирующую зарплату;
• хорошие условия труда и дружный коллектив;
• обучение