2023-08-23 14:48:55

Klienditeenindaja Maiasmoka kohvikusse

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Ootame oma kohviku meeskonda rõõmsameelset klienditeenindajat. Peamiseks ülesandeks on kohviku klientide professionaalne teenindamine eesti ja inglise keeles. Suhtlemisel tuleb kasuks soome ja vene keele oskus.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima, kui Sulle on omane:
- siiras, sõbralik ja professionaalne teenindus
- iseseisvus, vastutus- ja kohusetunne
- korrektne ja hoolitsetud välimus
- keelte valdamine
- vähemalt keskharidus või selle omandamine

Tööd saame pakkuda täisealistele kandidaatidele, vanusega alates 18 aastat; kohvikus käideldakse alkohoolseid jooke.

Pakume tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on klienditeenindajad, kohviku juhataja.
Tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitusi. Töötasu koosneb põhi- ja müügitulemustest sõltuvast tulemustasust.

Töö toimub summeeritud tööaja arvestusega graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel, kell 9.00 - 21.00.

Võtame kandidaatidega ühendust kogu konkursi vältel.

Lisainfo