2023-08-23 14:48:55

Tehnik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Sinu olulisemateks tööülesanneteks on mängundustehnikaga seonduvate arvutisüsteemide ning inventari laitmatu töö tagamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui
- oled vähemalt 21.aastane;
- omad spetsialisti tasemele vastavaid arvutialaseid teadmisi ning väga head tehnilist taipu ja algteadmisi elektroonikast;
- valdad väga hästi eesti keelt ning inglise keelt suhtlustasandil, saksa keele valdamine annab kandideerimisel eelise;
- omad B-kategooria autojuhilube ning isiklikku sõidukit;
oled kõrge stressitaluvusega ja vastutustundlik, oskad iseseisvalt töötada;
- tehnilise hariduse olemasolu, arvutivõrkude administreerimise ja programmeerimisoskus annavad kandideerimisel eelise.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume Sulle
- tööks vajalikku väljaõpet,
- rutiinivaba, pingelist ja huvitavat tööd,
- rahvusvahelist suhtlemist ning arenguvõimalusi,
- kaasaegset töökeskkonda,
- soodsaid sportimisvõimalusi,
- toredat ja toetavat kollektiivi,
- täiendkoolitusi ja
- meeleolukaid ühisüritusi ning väljasõite