2023-08-23 14:48:55

EHITUSPUUSEPP

CVKeskus.ee klient
2000 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega üldehitajatele ja puuseppadele .

Hetkel on käimas mitmed erinevad töömad Helsingis ja lähiümbruses. Samuti Tamperes, kus ehitame kaubanduskeskust.
Võtame tööle vähemalt 10 kogemustega üldehitajat ja puuseppa.

Lähiajal algavad lisaks elementmajade püstitused, vanadekodu ehitus, restoranide renoveerimine ja muud tööd.

Ootused kandidaadile

- Kogemus antud valdkonnas
- Hea füüsiline vorm
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Veronumero/Henkilötunnus (Vajadusel aitame selle saamisel)
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teohtaline

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt (Oma tuba, max 3 toaline)
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, tööriided, laevapiletid)
- Kindlustus tööandja poolt (Õnnetusjuhtumi kindlustus)

Lisainfo

OOTAME OMA MEESKONDA USALDUSVÄÄRSEID JA TEOTAHTELISI TÖÖMEHI!