2023-08-23 14:48:55

Koordinaator

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Integratsiooni Sihtasutus otsib oma meeskonda KOORDINAATORit. Sinu töö seisneb • projektikonkursside ja hangete tehnilises ettevalmistamises ja läbiviimises; • projektitaotluste ja pakkumuste hindamises; • lepingute ja kokkulepete ettevalmistamises ning täitmise jälgimises; • lepingupartnerite nõustamises; • partnerite esitatud aruannete kontrollis; • ürituste korraldamises.

Ootused kandidaadile

Eeldame Sinult • kõrgharidust; • eelnevat töökogemust riigihangete läbiviimisel; • avatud suhtlemist ja algatusvõimet; • väga head administreerimisoskust; • nii meeskonnas kui iseseisvalt töötamise kogemust; • valmisolekut riigisisesteks töölähetusteks; • väga head suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust eesti keeles; • vene ja inglise keele oskust. Kasuks tulevad • projektide juhtimise kogemus või töökogemus sarnases valdkonnas; • Euroopa Liidu struktuuritoetuse kasutamise kogemused.

Pakume Sulle • võimalust aidata kaasa lõimumist toetavate väärtushinnangute kujundamisele; • tööd väga mitmekesises ja tegevusterohkes valdkonnas; • tööülesannete täitmiseks vajalikku koolitust; • asjatundlikku ja koostööd väärtustavat kollektiivi.

Lisainfo

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus ja motivatsioonikiri koos palgasooviga läbi CV Keskuse või otse e-mailile info(at)integratsioon.ee hiljemalt 07.08.2017. Motivatsioonikirjas palume kirjeldada oma hangete läbiviimise töökogemust ja senise tööpraktika kõige vastutusrikkamat ning õnnestunumat ülesannet. Kontaktisik: Martin Eber rakenduskeskuse juht martin.eber(at)integratsioon.ee 659 9067