2023-08-23 14:48:55

Logistik

CVKeskus.ee klient
600 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

- Rahvusvaheliste maanteetranspordi korraldamine suunal Eesti <> Itaalia ja/või Eesti <> Saksamaa / Holland / Belgia - Autojuhtide töö planeerimine - Olemasoleva kliendibaasi haldamine - Uute klientide leidmine - Организация автотранспортных перевозок по направлению Эстония <> Италия и/или Эстония <> Германия / Нидерланды / Бельгия - Планирование работы водителей - Общение с клиентами - Поиск новых клиентов

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus
- Hea suhtlemisoskus ja proaktiivne hoiak
- Hea pingetaluvus ja distsipliin
- Eesti, vene ja inglise keele oskus
- Töötahe

- Предыдущий опыт работы
- Желание работать
- Коммуникабельность, аккуратность, стрессоустойчивость , дисциплина
- Знание языков

NB:Kasuks tuleb C kategooria olemasolu.

Ettevõte pakub

- Head töötasu + tulemustasu
- Pikaajalist tööd ja huvitavat tööd
- Häid töötingimusi
- Toetavat kollektiivi ja arenguvõimalusi

- Стабильная зарплата + бонусы
- Интересная работа
- Хорошие условие труда
- Дружный коллектив

Rohkem infot telefoni teel / Больше инфо по телефону