2023-08-23 14:48:55

Pizzavalmistaja-, pizzavalmistaja abiline päevase tööajaga

CVKeskus.ee klient
700 - 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda usinaid pizzavalmistajaid ja pizzavalmistaja abilisi. Töö sisuks on pizzade valmistamine vastavalt tellimusele. Töö on päevases vahetuses. Vahetuse algus 08.00-18.00. Tööpäevad E-P vastavalt graafikule. Graafiku koostamisel arvestame võimalusel kandidaadi soove.
Võimalus töötada ka pizzavalmistaja abilisena kelle tööülesandeks on ettevalmistustööd.
Peale väljaõpet võimalik töötada osalise tööajaga.
Vajadusel väljaõpe kohapeal. Väljaõppe aeg 1 kuud.
Töötasu kätte: õpiajal ja abilisel 2.6-2.8€/h, peale õpiaega 3-3.5€/h, kogend pizzavalmistajal 3.5-3.8€/h.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Käelist kiirust ja täpsust, pingetaluvust, korrektsust töös.
Kasuks tuleb töökogemus toitlustuses.

Töötasu peale õpiaega vastavalt töötulemustele ja valmistatud toodangu mahule,
Soodustusi omatoodangu ostmisel.
Õhtuse kojusõidu kompensatsiooni.
Soodushinnaga toitlustamist kohapeal.

Lisainfo

Vajadusel pakume väljaõpet kohapeal (väljaõppeperiood kuni 1-2 kuud),
Võimalik töötada ka osalise tööajaga