2023-08-23 14:48:55

Uute autode müügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Müügikonsultant tunneb huvi, kas klient saaks tehtud ostust võita, tagab kliendi rahulolu teenustega, pakub kiiret ja vajadustekohast asjatundliku nõu ning abi. Müügikonsultant loob ja hoiab kliendisuhteid tagades kliendi ja esinduse vahelise vastastikuse rahuolu.

Müügikonsultandi töö on kõrget teeninduskultuuri järgides aktiivne müük läbi kliendi vajaduste ja soovide selgitamise, suhtlemine liisingfirmadega, müügidokumentatsiooni vormistamine, klientidele autode üleandmine ja ostujärgne nõustamine.

Ootused kandidaadile

Autoostukogemus sõltub suures osas müügikonsultandi oskustest ja teadmistest. Seepärast on sobilikul kandidaadil:
• Huvi autonduse ja müügitöö vastu
• Eelnev eduka müügitöö vähemalt 1-aastane järjepidev kogemus (soovitatavalt autonduses)
• Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• Tugev töötahe ja hea pingetaluvus, sihikindlus ja tulemustele orienteeritus
• Väga hea eesti ja vene keele oskus, vähemalt hea inglise keele oskus
• B-kategooria juhiload
• Korrektne ja esinduslik välimus

Pakume meeldivat kaasaegset töökeskkonda koos professionaalse ühtehoidva meeskonnaga, koolitusi ja arengut, tööpanusest ja müügitulemustest sõltuvat tasu.