2023-08-23 14:48:55

NUKU teater pakub tööd tehnilisele juhile

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tehnilise juhi tööks on valgus-, heli- ja lavatehnilise osakonna töö korraldamine ja koordineerimine ning vajadusel ka ise nimetatud alade tööde teostamine. Lisaks sellele vastutab tehniline juht koostöös lavastusala juhataja ning puidu- ja metallitöökojaga dekoratsioonide valmimise, montaaži jms eest.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
Sul on eelnevaid kogemusi teatritöös;
Sul on valgus-, heli-, video- ja lavatehnilised teadmised;
oskad mõelda insenertehniliselt ja tunned erinevaid materjale, jooniseid jms;
omad vähemalt B-kategooria autojuhiluba;
oled loominguline ja armastad teatrit;
oled hea suhtleja (sh valdad heal tasemel inglise keelt), sul on hea juhtimis- ja ressursiplaneerimisoskus, meeskonnatöövõime, pingetaluvus, valmisolek ennast pidevalt täiendada ja suunata teisi end täiendama.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
võimalust osaleda teatri juhtimises ja arendamises;
võimalust saada igapäevaselt osa teatriime sünnist;
tööd sõbralikus, kultuurses ja ühtehoidvas kollektiivis;
meeldivat töökeskkonda nüüdisaegses teatrikompleksis kaunis Tallinna vanalinnas.

Lisainfo

Konkursi lõpptähtaeg on 30.06.2017. Tööle asumise aeg 1. september 2017.