2023-08-23 14:48:55

Kvaliteedisüsteemi spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Uue spetsialisti peamisteks tööülesanneteks saavad olema kvaliteedisüsteemi dokumentide kirjutamine nii iseseisvalt kui koostöös meeskonnaga, kvaliteedisüsteemi dokumentide tehniline töötlemine (korrektne vormistus, tõlgete organiseerimine, dokumendibaasi haldamine), kvaliteedisüsteemiga seotud kommunikatsioon kontserni teiste tütarettevõtetega, allhankijate üle järelvalve ning kvaliteedijuhtimise valdkonna projektides osalemine või nende koordineerimine.

Ootused kandidaadile

1. hea analüüsivõime, oskus näha tervikut ja süsteemselt mõelda
2. tunnetusvõimed (seoste loomise oskus, loogiline mõtlemine, kontsentreerumisvõime)
3. hea väljendusoskus - võimekus soravas kirjakeeles dokumente koostada ja olukordi kirjeldada
4. uuendusmeelsus ja õppimisvõime
5. väga hea inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
6. korrektsus, täpsus, järjepidevus, väga hea suhtlusoskus ja koostöövõime

Kasuks tuleb eelnev kogemus kvaliteedi tagamise valdkonnas.

Sobivale kandidaadile pakume vaheldusrikast tööd Baltikumi ühes kiiremini arenevas ettevõttes, kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga, moodsaid töövahendeid, ametikohale vastavat töötasu ja soodustusi.